MASTER
První vánoční nadílka Dofebufetíku
Vánoce už se kvapem blíží a dofebufetík tak začal s rozdáváním nadílek. Letos předáme dohromady tři dary.
Dnes jsme byly předat první z nich - částku 20 000 Kč asociaci Respondeo. Je to místní asociace, která je největší organizací svého druhu ve Středočeském kraji. Působí na území šesti okresů už sedmnáct let a pomohlo více než sedmnácti tisícům klientů. Poskytuje služby lidem a rodinám, kteří se ocitli v složité životní situaci a neví, jak z ní ven.
S programem Erasmus+ do Francie
Už je několik let, kdy se naši studenti podívali do Francie v rámci studijních a výměnných pobytů s partnerskou školou. Ale letos se na tradici podařilo navázat
Okresní kolo florbalu kategorie III
Naši nejmladší florbalisté bohužel nenavázali na bronzový úspěch svých starších spolužáků z minulého týdne a v okresním kole florbalu 4 na 4 skončili již v osmifinále.
Návštěva místa paměti - bývalého KT Auschwitz-Birkenau
Místa paměti. Místa spojená s událostmi 20. století. Takovým místem je bez jakýchkoli pochyb bývalý koncentrační tábor Auschwitz-Birkenau, známý také jako Osvětim-Březinka. Ve čtvrtek 1. prosince se na návštěvu tohoto místa spojeného s tragickými událostmi období druhé světové války vydali členové Klubu moderní historie a další zájemci z řad studentů naší školy.

