32. ročník CORNY středoškolského atletického poháru

17.09.2013
32. ročník CORNY středoškolského atletického poháru

32. ročník CORNY středoškolského atletického poháru v okresu Nymburk se konal v úterý 17. září na tartanové dráze na Tyršáku. Šest družstev chlapců bojovalo v chladném počasí v disciplínách 100m, 400m, 1500m, skok vysoký, skok daleký, vrh koulí (5 kg) a štafeta. Dívky z pěti škol absolvovaly 60m, 200m, 800m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí (3 kg) a štafetu.

V jedné disciplíně mohla každou školu reprezentovat trojice závodníků (závodnic), výkony dvou lepších se převedly na body, jejichž součet ve všech disciplínách určil celkového vítěze. Tím se v kategorii chlapců stalo GYMNÁZIUM NYMBURK, v kategorii dívek Gymnázium Poděbrady – naše děvčata skončila na druhém místě.

 

                Soupiska našich družstev:

Dívky:                Tereza Stehnová, Lenka Štětková, Tereza Haníková, Kateřina Procházková, Bára Králová, Anežka Nováková, Martina Šuková, Alena Mašindová, Kateřina Vávrová, Eliška Pokorná.

Chlapci:            Vít Müller, Luka Lukaševič, Martin Labuta, Václav Hajný, Jakub Vojáček, Josef Hašek, Matěj Hrouda, Radek Telvák, Štěpán Jareš, Radek Kovač, Marek Šnajdr, Heinzl Dominik

Další fotografie:

 Google disk - fotky z CORNY .......

 

Krajské kolo se uskuteční na Atletickém středisku E. Zátopka - stadion v Houštce, Stará Boleslav ve středu 25. září 2013.

Ke stažení
ikonaVýsledky chlapců Corny 17.9.2013
ikonaVýsledky dívek Corny 17.9.2013

Aktuální informace

24.04.2024

Beseda s absolventkou školy proběhne v Městské knihovně Nymburk 6. 6. 2024 od 17.30 hodin. Pozvánka...

29.10.2023

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2022-2023

Významní absolventi

Josef Pýcha

Absolvoval v roce 1933.

Narodil se 23. 5. 1914 ve Strakách. Na reálce v Nymburce jej učil kreslení J. Vokálek a B. S. Urban.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Smrt malíře Whistlera
17. červenec 1903

V Chelsea zemřel týden po svých 60. narozeninách anglický malíř a grafik James McNeill Whistler. 

Nejčtenější

24.04.2024

Celé čtvrteční dopoledne bude pro návštěvníky připraven ve škole i mimo ni doprovodný program mezinárodní konference Bohumil Hrabal neidylický. Pro návštěvníky konference, pro studenty naší školy i studenty z blízkých gymnázií se tak skýtá možnost podívat se na program, který si k výročí 110 let od narození pana spisovatele připravili žáci a učitelé naší školy!

 

 

celý článek
27.04.2024

I v roce 2024 se počet medailových zisků ze středočeské krajské přehlídky SOČ v Kutné Hoře pro naši školu dá označit jako "příval". Z 20členné výpravy odjíždělo s medailemi 14 našich soutěžících. Takový byl výsledek dlouhodobého úsilí našich nadaných studentů. Pět z nich jistě a další tři možná se proto vypraví na celostátní přehlídku SOČ 2024 do Pardubic. Soček se na krajské přehlídce obhajovalo celkem 85 a z toho 20 bylo z naší školy (tj. 24 %). Ta si počtem prací i medailí opět udržela postavení v SOČ úplně nejúspěšnější školy v celém kraji.

celý článek
30.04.2024

Slunečné, úterní ráno a vlastně celé dopoledne patřilo na naší škole poslednímu zvonění našich maturantů.

Jedná se letitou tradici loučení se studiem, pasováním septimánů a přísahou profesorů.

 

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.