David Noll, Michaela Frebortová a Agáta Čechová vybojovali medaile na Mistrovství ČR v plavání!

Během víkendu 8.-9. 12. 2012 proběhlo Zimní mistrovství České republiky 12-14letého žactva a bez ohledu na klubovou příslušnost, vybojovali studenti naší školy celkem 7 medailí!

Na vrchol sezóny se nominovali plavci:

Agáta Čechová, Saša Šimonová (3TB – SKP Nymburk)

Michaela Frebortová (2SB - SKP Nymburk)

David Noll (2SB - Lokomotiva Nymburk)

David Noll, který byl ještě před 14 dny vyřazen z veškerého aktivního pohybu, se pod rukama pana fyzioterapeuta Kličky vrátil do té NEJ formy a předvedl výkony, kterými zaskočil i největší konkurenty!

Po sobotním dopoledním programu, kde se pouze „oťukával“ na nové trati 100 m prsa (7. místo) a 100 m polohovém závodě, kde se umístil na nevděčném 4. místě, se odpoledne a v neděli dopoledne proměnil v dravce, který si již svou medailovou „kořist“ nenechal v dalších 4 startech ujít!

Na 200 m polohový závod se umístil na 3. místě, na tratích 50 m kraul a 100 m kraul těsně na 2. místě a na trati 100 m motýlek byl David zlatý!

Famózní osobní rekordy, postup do SCM, celkem 4 medaile a titul Mistr České republiky, tak to bylo představení, které vhánělo slzy dojetí i panu trenérovi!

Mezi další úspěšné a medailové plavce patří i Michaela Frebortová, která vyplavala 2. místo na trati 200 m znak a 3. místo na trati 100 m znak.

Medailovou sbírku doplnila ještě Agáta Čechová, která vyplavala 3. místo na náročné trati 200 m motýlek.

Velké gratulace všem medailistům a zaslouženou relaxaci po krátké, ale náročné sezóně!