Florbal chlapců – kat. IV.

Florbal chlapců – kat. IV.

     Ve středu 13. 11. jsme se zúčastnili florbalového turnaje kategorie IV. (tercie a kvarty). Turnaj se konal v tělocvičnách ZŠ Letců RAF v Nymburce za účasti 13 školních týmů. 

     Našimi soupeři byli nymburské ZŠ Letců RAF, ZŠ Tyršova a ZŠ Komenského, poděbradská ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka, lyská ZŠ Bedřicha Hrozného, ZŠ Městec Králové, ZŠ Libice nad Cidlinou, ZŠ Loučeň, ZŠ Milovice, ZŠ Sadská, ZŠ Kostomlaty a ZŠ Dymokury.

     V základní skupině jsme měli za soupeře ZŠ Loučeň a ZŠ Milovice. V prvním zápase jsme porazili ZŠ Loučeň po dvou gólech Robina Švarce a jednom Jakuba Michala. Druhý zápas skupiny hrály Milovice a Loučeň. Milovice prohrály rozdílem 2:6. Třetí zápas skupiny jsme sehráli my s Milovicemi a uhráli jsme remízu 1:1 díky gólu Jakuba Rejdy. A tak jsme vyhráli svou základní skupinu. Díky tomu, že z každé základní skupiny postupovaly dva týmy tak se do vyřazovací fáze dostala i Loučeň.

     Do vyřazovací části se tak dostaly tyto školy: ZŠ Tyršova, ZŠ Komenského, ZŠ Bedřicha Hrozného, ZŠ Městec Králové, ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka, ZŠ Kostomlaty, ZŠ Loučeň a samozřejmě tým naší školy. Vyřazovací část jsme začali výhrou nad ZŠ Kostomlaty 4:1. Góly dali Jakub Michal, který dal dva góly, Robin Švarc a Matyáš Pokorný. Druhý zápas vyřazovací části jsme prohráli s pozdějším vítězem celého turnaje poměrem 1:4, kdy jediný gól dal Jakub Michal. Takto jsme se dostali do boje o třetí místo, kde jsme hráli se ZŠ Komenského, která na nájezdy prohrála se ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka. Zápas jsme nakonec vyhráli 3:0 dvěma góly Tomáše Dědka a jednom Jakuba Michala. Turnaj jsme tedy ukončili pěkným třetím místem za první ZŠ Městec Králové a druhou ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka.

 

Soupiska naší školy:

David Volák, Jakub Rejda, Filip Machulda, Petr Jirout, Artur Hnát, Tomáš Dědek, Matyáš Pokorný, Jakub Michal, Jan Nešněra, Robin Švarc, Lukáš Hrubčík, Filip Zikmund

Aktuální informace

28.09.2023

úterý 3/10 od 17:00 hod:

1PA - č. 7 - přízemí vlevo
1PB - č. 2 - přízemí vlevo
1A - č. 6 - přízemí vlevo
17.01.2023

Gymnázium BH zveřejňuje inspekční zprávu z komplexní inspekce, která proběhla na konci prosince 2022 a protokol z inspekce.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1960.

Narodil se 30. 12. 1943 v Nymburce. Nebyl doporučen k dalšímu studiu, a proto pracoval jako dělník v Elektroisole v Kolíně.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Revoluce v Dominikánské republice

30. říjen 1903

Vypukla revoluce v Dominikánské republice, USA a evropské válečné lodě vysadily vojsko k ochraně konzulátů.

Nejčtenější

05.09.2023

Tradičně na začátku školního roku dostávají školy souhrnnou zprávu o výsledcích maturitních zkoušek, resp. o výsledcích společné části MZ. Ze zpráv, které školy obdrží, je možné vyčíst nejen výsledky vlastní školy, ale v její tabulkové části je možné nalézt i srovnání s ostatními školami v ČR.

 

 

S hrdostí sdělujeme, že naši maturanti v tomto srovnání obstáli opět na výbornou!

 

celý článek
05.09.2023

Školní rok 2023-2024 zahájen!

Tradičním shromážděním na nádvoří byl zahájen nový školní rok. Setkání tradičně připravil studentský parlament. V jeho průběhu noví studenti prim osmiletého studia a prvního ročníku čtyřletého studia otiskem ruky na svou třídní vlajku stvrdili příslušnost ke škole. Byli představeni noví učitelé a provozní zaměstnanci školy. Na shromáždění přivítali nové studenty ředitel školy Jiří Kuhn a zástupci parlamentu. 

 

celý článek
06.09.2023

Na Zlatou expedici jsme vyrazili opravdu brzy ráno v neděli 3. září. Ve vlaku do Prahy tedy seděli veselí lidé vracející se z nymburského posvícení a pak my - osm nevyspalých spolužáků s obrovskými brašnami na kolech a nadšením, že opravdu jedeme.

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.