Krajské kolo ve florbalu dívek SŠ

Krajské kolo ve florbalu dívek SŠ

Dlouhá ranní projížďka různě rychlými vláčky do Sedlčan předcházela bojům našich dívek proti dalším čtyřem středním školám v krajském finále florbalu. Soupeřkami nám byla děvčata z GaSOŠE Sedlčany, OA Kolín, Gymnázia Kralupy a OA Neveklov. Hrálo se systémem každý s každým, jednotlivé zápasy se hrály 2x10 minut.

Jediná naše výhra přišla již v úvodním utkání. Po brankách Terezy Pazderové a Nikoly Baščanové jsme porazili dívky z Kralup 2:1. Nutno říci, že všechna utkání v turnaji byla velmi vyrovnaná (jedinou výjimkou byl zápas Sedlčany – Kolín, který skončil 8:1) a záleželo hlavně na střeleckém štěstí. To jsme tentokrát neměli. A protože jsme neskórovali, nemohli jsme vyhrávat. Postupně jsme v dalších zápasech podlehli celkovému vítězi Neveklovu 0:1, domácím Sedlčanům 0:3 a v boji o pohár za třetí místo i Kolínu 0:2. Tentokrát nestačila ani veliká obětavost děvčat při blokování střel soupeřek, bojovnost ani celkové nasazení. Dveře postupu do kvalifikace o republikové finále zůstaly zavřené.
Soupiska družstva GBHN:

5QB - Galčíková Alžběta, Jeřábková Tereza, 5QA - Do Hai Anh, Rašková Eliška, 1A - Procházková Anežka, 6XB - Baščanová Nikola, Frebortová Michaela, Malá Klára, Pazderová Tereza, Václavková Anna, 8OB - Galčíková Eliška

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - FLORBAL DÍVKY
21. 3. 2017 – SEDLČANY

1.        OA Neveklov
2.        GaSOŠE Sedlčany
3.        OA Kolín
4.        Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
5.        Gymnázium Kralupy nad Vltavou

 

 

 

Aktuální informace

24.04.2024

Beseda s absolventkou školy proběhne v Městské knihovně Nymburk 6. 6. 2024 od 17.30 hodin. Pozvánka...

29.10.2023

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2022-2023

Významní absolventi

prof. JUDr. Zdeněk Kühn, Ph.D., LL.M., S.J.D.

Prof. JUDr. Zdeněk Kühn, Ph.D., LL.M., S.J.D. (*8. 10. 1973), soudce Ústavního soudu ČR, profesor teorie práva na PrF UK v Praze a vůbec první Čech, který dosáhl prestižního titulu doktor právních věd (S.J.D.), maturoval na naší škole v roce 1992.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Krajinské výstavy

Červen 1903

Na počátku léta byly v Čechách zahájeny tři významné krajinské výstavy, jež měly představit příslušné kraje, jejich zvláštnosti v oblasti hospodářské, kulturní i společenské.

Nejčtenější

24.04.2024

Celé čtvrteční dopoledne bude pro návštěvníky připraven ve škole i mimo ni doprovodný program mezinárodní konference Bohumil Hrabal neidylický. Pro návštěvníky konference, pro studenty naší školy i studenty z blízkých gymnázií se tak skýtá možnost podívat se na program, který si k výročí 110 let od narození pana spisovatele připravili žáci a učitelé naší školy!

 

 

celý článek
27.04.2024

I v roce 2024 se počet medailových zisků ze středočeské krajské přehlídky SOČ v Kutné Hoře pro naši školu dá označit jako "příval". Z 20členné výpravy odjíždělo s medailemi 14 našich soutěžících. Takový byl výsledek dlouhodobého úsilí našich nadaných studentů. Pět z nich jistě a další tři možná se proto vypraví na celostátní přehlídku SOČ 2024 do Pardubic. Soček se na krajské přehlídce obhajovalo celkem 85 a z toho 20 bylo z naší školy (tj. 24 %). Ta si počtem prací i medailí opět udržela postavení v SOČ úplně nejúspěšnější školy v celém kraji.

celý článek
30.04.2024

Slunečné, úterní ráno a vlastně celé dopoledne patřilo na naší škole poslednímu zvonění našich maturantů.

Jedná se letitou tradici loučení se studiem, pasováním septimánů a přísahou profesorů.

 

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.