VOLEJBAL – kvalifikace na rep. finále – CHLAPCI

Hala TU Liberec na Harcově byla místem, kde se ve čtvrtek 9. 1. 2014 konala kvalifikace o republikové finále chlapců i dívek ve volejbalu - kategorie VI.A.

1.

Turnaje se zúčastnily týmy z Hradeckého, Libereckého a Středočeského kraje. Náš tým vyrazil ve složení: Martin Keller, Vojta Oupický, Milan Kyncl, Vítek Špicar, Zdeněk Červinka, Štěpán Vejvoda, Martin Goerojo a Tomáš Formánek.

Nejprve jsme narazili na tým z Dobrušky (Hradecký kraj). V prvním setu nás tým překvapil a ve vyrovnané koncovce jsme podlehli 23:25. Druhý set jsme vzali pevně do svých rukou a od začátku jsme jasně vedli a dovedli ho do vítězného konce. V tiebreaku jsme nakonec soupeře porazili. První zápas jsme tedy vyhráli a měli jsme jeden zápas pauzu. V našem druhém utkání jsme se setkali s týmem z Liberce. Ve strhující koncovce prvního setu jsme nakonec těsně prohráli za stavu 22:25. Ale v druhém setu se nám příliš nedařilo a soupeř měl naopak „kliku“, a proto jsme prohráli druhé utkání.

Skončili jsme na celkovém druhém, nepostupovém místě. Snad to vyjde příště.