Krajské kolo minifotbalu

Krajské kolo minifotbalu

Dvě výhry a čtyři porážky vynesly týmu našeho gymnázia celkové páté místo v krajském kole minifotbalu kategorie III. Turnaj se konal 18. 5. na hřišti 1. FK Příbram. Na turnaj se kvalifikovalo sedm týmů a hrálo se systémem 5+1 a každý s každým. 

Hned v prvním zápase narazili naši fotbalisté na největší favority a budoucí vítěze turnaje ZŠ Příbram. Příbram byla lepší ve všech herních činnostech a po zásluze zvítězila 0:4 z pohledu našich.

Druhý zápas proti budoucím bronzovým medailistům ZŠ Český Brod byl náš nejlepší. Rychle jsme se ujali vedení a nepustili soupeře do vážnějších akcí. Soupeř nakonec nedokázal vůbec skórovat a tak jediný čestný gól získal díky naší vlastní brance. Zápas jsme zvládli v poměru 5:1.

Bohužel v dalších zápasech jsme vstřelit branku nedokázali a se ZŠ Komárov, ZŠ Kutná hora a ZŠ Kladno prohráli.

V posledním zápase se nám podařilo zakončit turnaj výhrou 2:0 nad ZŠ Lubná. O konečném pořadí na třetím až pátém místě nakonec rozhodl rozdíl vstřelených a obdržených  branek.       

Tým GBH: Hronek Kryštof, Cigánik Martin, Doucha Marek, Kropáček Tim, Matuška Jonáš, Záveský Jiří, Dvořák Vojtěch, Hanke Šimon, Kubálek Filip, Sobíšek Petr, Kučera Jan, Pop Vincent.

Aktuální informace

13.09.2022

úterý 4/10 od 17:00 hod:

1PA - č. 7 - přízemí vlevo
1PB - č. 2 - přízemí vlevo
1A - č. 6 - přízemí vlevo

Významní absolventi

Mirek Smíšek

Mirek Smíšek OBE (2. 2. 1925-19. 5. 2013), český rodák a světově proslulý keramik, studoval po krátký čas na (tehdy Reálném) Gymnáziu Nymburk.

Anketa

 
Motto školního roku 2022-23
Cornell Woolrich 16 %
Wayne Gretzky 16 %
Milton Berle 9 %
John Schaar 39 %
Napoleon Hill 19 %
Celkový počet hlasů: 237
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Finská ústava

15. duben 1903

Na příkaz ruského cara Mikuláše II. byla na tři roky pozastavena platnost finské ústavy. 

Nejčtenější

12.09.2022

V pátek 2.září se naše třída 1A vydala na adaptační kurz spolu s panem profesorem Machurkou a paní profesorkou Hornovou. Jely s námi také dvě dívky z oktávy, Kateřina a Vanda, které se v průběhu celého kurzu staraly o náš večerní program.

 

celý článek
16.09.2022
5. 9 se naši primáni vydali na adaptační kurz do Rokytnice, kde je nejdříve čekala "krutá cesta z parkoviště", marné hledání wi-fi na chatě, bolavé nožky a VEČERKA!!! Ale nenechali se odradit a nakonec si to pořádně užili a někomu se ani nechtělo domů...
celý článek
22.09.2022

I třída prima B vyjela na tradiční adaptační kurz. Během pěti dnů na chatě v Rokytnici nad Jizerou měli všichni čas a prostor seznámit se s novými spolužáky a získat první společné zážitky. Více informací o průběhu kurzu si můžete přečíst ve stručné zprávě reportérky Johanky...

celý článek
 
John Schaar - Budoucnost není místo kam jdeme, ale které vytváříme.