Krajské kolo minifotbalu

Krajské kolo minifotbalu

Dvě výhry a čtyři porážky vynesly týmu našeho gymnázia celkové páté místo v krajském kole minifotbalu kategorie III. Turnaj se konal 18. 5. na hřišti 1. FK Příbram. Na turnaj se kvalifikovalo sedm týmů a hrálo se systémem 5+1 a každý s každým. 

Hned v prvním zápase narazili naši fotbalisté na největší favority a budoucí vítěze turnaje ZŠ Příbram. Příbram byla lepší ve všech herních činnostech a po zásluze zvítězila 0:4 z pohledu našich.

Druhý zápas proti budoucím bronzovým medailistům ZŠ Český Brod byl náš nejlepší. Rychle jsme se ujali vedení a nepustili soupeře do vážnějších akcí. Soupeř nakonec nedokázal vůbec skórovat a tak jediný čestný gól získal díky naší vlastní brance. Zápas jsme zvládli v poměru 5:1.

Bohužel v dalších zápasech jsme vstřelit branku nedokázali a se ZŠ Komárov, ZŠ Kutná hora a ZŠ Kladno prohráli.

V posledním zápase se nám podařilo zakončit turnaj výhrou 2:0 nad ZŠ Lubná. O konečném pořadí na třetím až pátém místě nakonec rozhodl rozdíl vstřelených a obdržených  branek.       

Tým GBH: Hronek Kryštof, Cigánik Martin, Doucha Marek, Kropáček Tim, Matuška Jonáš, Záveský Jiří, Dvořák Vojtěch, Hanke Šimon, Kubálek Filip, Sobíšek Petr, Kučera Jan, Pop Vincent.

Aktuální informace

28.09.2023

úterý 3/10 od 17:00 hod:

1PA - č. 7 - přízemí vlevo
1PB - č. 2 - přízemí vlevo
1A - č. 6 - přízemí vlevo
17.01.2023

Gymnázium BH zveřejňuje inspekční zprávu z komplexní inspekce, která proběhla na konci prosince 2022 a protokol z inspekce.

Významní absolventi

Josef Pýcha

Absolvoval v roce 1933.

Narodil se 23. 5. 1914 ve Strakách. Na reálce v Nymburce jej učil kreslení J. Vokálek a B. S. Urban.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Lyžařské závody

únor 1903

Ve Vysokém nad Jizerou se konaly lyžařské závody za účasti mnoha zahraničních závodníků. 

Nejčtenější

05.09.2023

Tradičně na začátku školního roku dostávají školy souhrnnou zprávu o výsledcích maturitních zkoušek, resp. o výsledcích společné části MZ. Ze zpráv, které školy obdrží, je možné vyčíst nejen výsledky vlastní školy, ale v její tabulkové části je možné nalézt i srovnání s ostatními školami v ČR.

 

 

S hrdostí sdělujeme, že naši maturanti v tomto srovnání obstáli opět na výbornou!

 

celý článek
05.09.2023

Školní rok 2023-2024 zahájen!

Tradičním shromážděním na nádvoří byl zahájen nový školní rok. Setkání tradičně připravil studentský parlament. V jeho průběhu noví studenti prim osmiletého studia a prvního ročníku čtyřletého studia otiskem ruky na svou třídní vlajku stvrdili příslušnost ke škole. Byli představeni noví učitelé a provozní zaměstnanci školy. Na shromáždění přivítali nové studenty ředitel školy Jiří Kuhn a zástupci parlamentu. 

 

celý článek
06.09.2023

Na Zlatou expedici jsme vyrazili opravdu brzy ráno v neděli 3. září. Ve vlaku do Prahy tedy seděli veselí lidé vracející se z nymburského posvícení a pak my - osm nevyspalých spolužáků s obrovskými brašnami na kolech a nadšením, že opravdu jedeme.

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.