Гимназия Нимбурк»Incoming events for 25.4.2024

Incoming events for 25.4.2024

Articles relevant for today

Studentské scénické čtení - B. Hrabal (Krasosmutnění)

Studenti představují na mezinárodní konferenci Hrabal neidylický kapitolu z knihy Bohumila Hrabala: Krasosmutnění

Kdy? čtvrtek 25. dubna

Kde? městké kino Sokol od 20:00 hod.

V Nymburce máme 15. nejlepšího středoškolského geografa v Česku

Matyáš Kubečka (6XA), mladý geograf a pravidelný účastník Zeměpisné olympiády se v letošním jejím 26. ročníku nakonec probojoval až do celostátního kola, kde se umístil na 15. příčce v kategorii D - střední škola. K jeho úspěchu mu blahopřejeme a připojujeme jeho zprávu pro představu, co vše takové republikové kolo ZeO obnáší.

Doprovodný program konference BOHUMIL HRABAL NEIDYLICKÝ

Celé čtvrteční dopoledne bude pro návštěvníky připraven ve škole i mimo ni doprovodný program mezinárodní konference Bohumil Hrabal neidylický. Pro návštěvníky konference, pro studenty naší školy i studenty z blízkých gymnázií se tak skýtá možnost podívat se na program, který si k výročí 110 let od narození pana spisovatele připravili žáci a učitelé naší školy!

Exkurze 2SA k Pražskému Jezulátku aneb program Každý může být osobnost

Kostel Panny Marie Vítězné a svatého Antonína Paduánského (Pražské Jezulátko) pohledem sekundy A! Dne 25.4.2024 se třída 2SA vydala pod dozorem paní profesorky Plechlové a paní profesorky Grusové na návštěvu kostela Panny Marie Vítězné do Prahy.

Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.