Dofe cukroví

Dofe cukroví

Dobrý den, Vánoce už se pomalu blíží a to znamená, že se Dofebufetík dal do pečení objednaného cukroví. Tento týden proběhla první informační schůzka, kde se dobrovolníci seznámili s náplní jejich práce a rozdělili si úkoly. Letos jsou, oproti loňsku, změněné gramáže krabiček a s nimi i ceny. Malá krabička je 200g a předpokládaná cena je 120kč a velká krabička 500g za 300kč.

 Všichni už se na pečení moc těší a doufají, že bude epidemiologická situace natolik dobrá, aby předání proběhlo bez problémů, a vy si tak mohli cukroví vychutnat bez starostí:)
 
Pokud jste si ještě nestihli objednat, a měli byste zájem, neváhejte. Uzávěrka objednávek se blíží!
O více informací a o objednávkový formulář napište na adresu:
 
 
Za Dofebufetík Eliška Šafrová, SPB

Aktuální informace

09.03.2026

pondělí 23. 3. od 17:00 hod:

  • 4A - uč. 7 - přízemí
  • 8OA - uč. 22 - přízemí
  • 8OB - č. 6 - přízemí
16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Oldřich Kerhart

Absolvoval v roce 1914.

Narodil se 25. 1. 1895 v Poděbradech, zemřel r. 1947 v Praze. Působil jako malíř krajin a portrétů.

Svět v roce založení školy

Neúspěšná jednání o úředním jazyku

3. leden 1903

Němečtí a čeští poslanci se sešli ve Vídni na konferenci, která měla vyřešit jazykový problém v Čechách. 

Nejčtenější

16.02.2026

Šťastni zpět na kurzu

Po nepříjemné epidemii střevní chřipky jsme se rozjaření z příležitosti pro nové nezapomenutelné zážitky vrátili zpátky do Rokytnice. Zmíněná nákaza se bohužel projevila i na dvou předešlých kurzech, z nichž byl jeden dokonce zrušen. Tak jsme se napjatě obávali stejného rozsudku, ale nám se poštěstilo!

Nikdo z nás se na lyžák nemohl dočkat, neboť máme s krkonošskými horami spjato nespočet jak přátelských, tak sportovních vzpomínek. Nejsme jedinou třídou, pro kterou představoval rok bez tohoto kurzu málem hotová muka.

celý článek
18.02.2026

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce představuje nové propagační video, které vzniklo jako unikátní studentský projekt. Zapomeňte na strojené záběry - toto je autentická prohlídka školy, kterou pro vás připravili ti, kteří ji znají nejlépe - naši studenti.

celý článek
08.03.2026

Po úspěšných předchozích ročnících vzájemných studentských výměn pokračuje spolupráce s naší partnerskou školou Lycée Henri Vincenot z burgundského Louhans i letos. V týdnu od 1. do 6. března naše gymnázium hostilo skupinu 20 francouzských studentů a 2 jejich učitele.

celý článek