Sbírka pro nemocnici v Žytomiru

Sbírka pro nemocnici v Žytomiru

Během necelých dvou týdnů se ve škole v rámci pomoci nemocnici v Žytomiru podařilo neskutečně velké množství tolik potřebného oblečení. Dnes studenti připravili oblečení na odvoz. 
Všem rodinám, které do sbírky přispěly, ze srdce děkujeme!

Jiří Kuhn

 

A co vše půjde do Žytomiru? Podívejte se!

Trička/košile

221

kusů

Mikiny/svetry/vesty

118

kusů

Kalhoty/tepláky

61

kusů

Bundy

72

kusů

Boty

4

páry 

Ponožky

90

párů

Spodní prádlo pánské

58

kusů 

Pyžamo

2

komplety

Čepice

11

kusů

Šály/nákrčníky

11

kusů

Rukavice

4

páry

Opasek

1

kus 

Aktuální informace

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

prof. RNDr. Josef Koštíř

Absolvoval v roce 1925.

Profesor Koštíř se narodil 25. 3. 1907 v Hroněticích u Nymburka. Po válce působil jako asistent a pak jako docent na Ústavu organické chemie Přírodovědecké fakulty Karlovy univerzity. 

Svět v roce založení školy

Ratifikace smlouvy o Panamském průplavu

17. březen 1903

Ratifikací Hayovy-Herránovy smlouvy v americkém Senátu skončilo období právní nejistoty o osudu Panamského průplavu.

Nejčtenější

27.05.2026

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce hledá od školního roku 2026/2027 nové učitele a učitelky pro výuku na nižším i vyšším gymnáziu.

celý článek
26.05.2026

Studentský parlament Gymnázia Bohumila Hrabala Nymburk pořádá Majáles 2026 – jednu z největších studentských akcí v České republice. Letos se vracíme po roční pauze a chystáme se to udělat pořádně.
Akce se koná v sobotu 30. května 2026 od 13:45 do půlnoci pod nymburskými hradbami. Vstup je pro všechny zcela zdarma.

celý článek
27.05.2026
Naše učitelka informatiky Lenka Vojtěchová převzala ocenění za pedagogickou činnost v rámci republikového finále soutěže HAXAGON Skirmish Czech Republic 2026, které se konalo 14. května 2026. Ocenění jí předal ministr školství Robert Plaga.Toto ocenění je významným uznáním její práce v oblasti rozvoje studentů v informatice, programování, kybernetické bezpečnosti a moderních technologií.
celý článek