Zahájení školního roku

V pondělí 4/9 zahájíme společně nový školní rok! Žáci se sejdou v 7,45 hod v aktuálních kmenových učebnách. S výjimkou studentů 1A a prim budou mít všechny třídy 2 třídnické hodiny. Výuka v primách a 1A je plánována do 4. vyučovací hodiny, tj. do 11:25 hod (viz info dále).

INFORMACE PRO NOVĚ NASTUPUJÍCÍ STUDENTY

Jmenné seznamy studentů budou umístěny v pondělí 4/9 ve vestibulu školy. Studenti se sejdou se svými třídními učiteli v kmenových učebnách, kde jim budou předány informace k chodu školy a organizaci školního roku. Studenti prim dostanou učebnice a sešity, je proto vhodné vzít si s sebou větší tašku či batoh.

Umístění učeben

1PA        číslo učebny 78          2. patro vlevo

1PB        číslo učebny 38          1. patro vpravo

1A          číslo učebny 22          přízemí vpravo

29.06.2018

každé pondělí 9:00 - 11:00 hod. Průkazky na dopravu potvrzujeme až na začátku školního roku v září.

Zápis z úvodní schůzky rodičů 6/6/2018 najdete zde.

Růžena Merunková

Absolvovala v roce 1957.

Narodila se 21. 3. 1940 v Lysé nad Labem. Po studiích na DAMU působila v letech 1961-63 ve Východočeském divadle v Pardubicích,

Motto školního roku 2018 - 2019
Jack Canfield 9 %
Og Mandino 25 %
Jacob K. Javits 4 %
Thomas Carlyle 12 %
J. W. Goethe 41 %
Blaise Pascal 9 %

Stávka na dráze

6. dubna 1903

Všeobecná stávka železničářů v Nizozemsku

12.08.2018

Nezadržitelně se blíží začátek nového školního roku. Jako každý rok, tak i letos, hledáme během letních prázdnin motto pro další školní rok. Pomožte nám s výběrem toho nejlepšího, které nás bude v celém dalším školním roce provázet a motivovat! Pro motto, které vás nejvíce oslovilo, hlasujte v naší anketě!

Anketa bude uzavřena 31. 8. 2018

• Jack Canfield: „Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují průměrné výsledky.“
  • Og Mandino: „Vždycky udělej maximum. Co zasadíš nyní, sklidíš později.“
  • Jacob K. Javits: "Přáním být někde jinde ani čekáním na lepší podmínky nic nezískáš. Rozhlédni se tam, kde právě jsi, a udělej to, co se s tím dělat dá."
  • Thomas Carlyle: "Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím."
  • J. W. Goethe: "Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat."
  • Blaise Pascal: "Všechno štěstí v životě závisí na odvaze a práci."

Albert Einstein: Vyvarujme se předkládat mladému člověku úspěch jako životní cíl.