Školní přehlídka prací SOČ 2019

Letošní školní přehlídka SOČ se koná v úterý 12. března 2019 v učebnách č. 77 a 78 ve druhém patře školy. Přihlášeno je do ní asi o třetinu více prací, než loni, kdy jsme s některými z nich (a jejich pisateli) byli úspěšní nejen v KK na Kladně, nýbrž i v celostátním kole v Olomouci. A jaká témata středoškolských studentských prací budou na přehlídce obhajována?

Harmonogram ŠK SOČ 2019

Pořadí soutěžních prací - komise č. 1 (dopoledne, učebna č. 78, předsedkyně prof. Bubeníková)

Pořadí soutěžních prací - komise č. 2 (dopoledne, učebna č. 77, předseda prof. Soukup)

Pořadí soutěžních prací - komise č. 3 (odpoledne, učebna č. 77, předseda prof. Soukup)

Pořadí soutěžních prací - komise č. 4 (odpoledne, učebna č. 78, předsedkyně prof. Bubeníková)

Slavnostní zahájení přehlídky za účasti představitelů města Nymburka se uskuteční v 8.00 hodin v učebně č. 77.

Pro sočkaře je po celý den k dispozici učebna č. 74, kde se mohou převléknout, připravit a třeba i nasvačit. Zájemci z jiných tříd (maturanti, předmaturanti a sexty a 2A zejména) se mohou konkrétní obhajoby zúčastnit na základě vážného zájmu o téma či obor (předmět) a za předpokladu předchozího uvolnění ze své hodiny u vyučujících. Předpokládá se, že posluchači dorazí upravení (žádné tepláky nebo děravé džínsy) a upozorňujeme, že budou do učeben vpuštěni službou vždy až po skončení právě probíhající obhajoby

Mgr. Lenka Bubeníková, školní garantka SOČ a předsedkyně hodnotící komise č. 1 a 4
Mgr. Miroslav Soukup, předseda hodnotící komise č. 2 a 3

Zdroj: Webové stránky SOČ

prof. MgA. Josef Krofta

prof. MgA. Josef Krofta (30. 3. 1943-18. 3. 2015), divadelní režisér, loutkoherec a vysokoškolský pedagog, držitel prestižní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství, absolvoval v roce 1960.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 22 %