Velikonoční florbalový turnaj

V pondělí 8. dubna se uskutečnil v hale základní školy florbalový turnaj týmů jednotlivých tříd vyššího gymnázia. Zápasy probíhaly na dvou hřištích ve dvou skupinách po 6 týmech. Ve skupině sehrály týmy 5 zápasů - každý s každým - 10minut hrubého času.

Skupinu A přesvědčivě vyhrála 5QA, skupinu B těsnějším rozdílem vyhrála 3.A, oba týmy tak postoupily  rovnou do semifinále. Družstva z druhých a třetích míst v tabulce nastoupila do čtvrtfinálových zápasů. 8OA porazila 4.A a 7MA porazila 1.A, semifinálové složení tedy bylo 5QA proti 7MA a 3.A proti 8OA. Kvinta zcela jasně postoupila do finále díky skóre 7:0. Druhé semifinále bylo výrazně vyrovnanější a po boji postoupila 3.A  díky skóre 3:2.

Ve finálových zápasech získala jasně třetí místo 3.A po vítězství 5:0 a celkovým vítězem se stala 5QA, když porazila 8OA 7:3. Všem zúčastněným patří dík za předvedené výkony.

Tabulka A                               Tabulka B

1. 5QA                                    1. 3A
  2. 8OA                                    2. 7MA
  3. 1A                                      3. 4A
  4. 7MB                                    4. 2A
  5. 8OB                                    5. 5QB
  6. 6XB                                     6. 6XA

Čtvrtfinále 8OA: 4A - 3 : 1 semifinále 3A : 8OA - 2 : 3 - finále 8OA : 5QA - 3 : 7

7MA : 1A - 3 : 1               5QA : 7MA - 7 : 0 o 3. místo 3A : 8OA 2 : 3

Fotogalerie

Absolvoval v roce 1952.

Narodil se 11. 2. 1934 v Nymburce.  Absolvoval Pedagogickou fakultu v oboru výtvarná výchova a matematika.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 21 %

Začaly vycházet Ľudové noviny

2. leden 1903

V Martině začaly vycházet Ľudové noviny (zprvu třikrát týdně),

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.