Volejbal chlapců SŠ

Volejbal chlapců SŠ

Dne 3. 12. 2012 se konal v hale Základní školy Komenského Nymburk středoškolský volejbalový turnaj chlapců. Zúčastnilo se pět týmů: Ekogymnázium Poděbrady, Gymnázium Poděbrady, Obchodní Akademie Lysá n/L, Gymnázium Nymburk “A“ a Gymnázium Nymburk “B“. Vítězem turnaje se stal tým Gymnázium Nymburk “B“ bez jediné prohry, na druhém místě se umístilo Gymnázium Poděbrady s jednou porážkou a na třetím místě byl tým Gymnázium Nymburk “A“ se dvěma výhrami a dvěma prohrami.

Gymnázium Nymburk “B“: Tomáš Bohuslav, Bořivoj Vaněk, Aleš Schneiberg, Vítek Čepelák, Vojta Oupický, Standa Eliška, Jan Mareš, Jan Křepela    

Gymnázium Nymburk “A“: Marek Šnajdr, Vašek Hajný, Martin Keller, Pepa Kubálek, Patrik Mejzr, Patrik Sarna, Radek Kovač, Martin Kozák a Lukáš Svoboda

Aktuální informace

09.03.2026

pondělí 23. 3. od 17:00 hod:

  • 4A - uč. 7 - přízemí
  • 8OA - uč. 22 - přízemí
  • 8OB - č. 6 - přízemí
16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1924.

Narodil se 16. 11. 1905. Byl středoškolským profesorem českého a německého jazyka.

Svět v roce založení školy

Srdečná dohoda

6. červenec 1903

Návštěva francouzského prezidenta Émila Loubeta a ministra zahraničí Théophila Delcassého v Londýně byla počátkem jednání s Británií, které vedlo 8. 4. 1904 k vytvoření tzv. Entente cordiale – dohody o vzájemné spolupráci Francie a Británie.

Nejčtenější

16.02.2026

Šťastni zpět na kurzu

Po nepříjemné epidemii střevní chřipky jsme se rozjaření z příležitosti pro nové nezapomenutelné zážitky vrátili zpátky do Rokytnice. Zmíněná nákaza se bohužel projevila i na dvou předešlých kurzech, z nichž byl jeden dokonce zrušen. Tak jsme se napjatě obávali stejného rozsudku, ale nám se poštěstilo!

Nikdo z nás se na lyžák nemohl dočkat, neboť máme s krkonošskými horami spjato nespočet jak přátelských, tak sportovních vzpomínek. Nejsme jedinou třídou, pro kterou představoval rok bez tohoto kurzu málem hotová muka.

celý článek
13.02.2026

Akce s velkým A pro pro svět fyzikálních nadšenců, úžasná atmosféra, mezinárodní fyzikální soutěž největší svého druhu na jednom místě v Praze Letňanech. Letos celkem 305 týmů po pěti členech. Všichni v týmu se snaží vyřešit co nejvíce fyzikálních úloh po dobu tří hodin, využívají všech dostupných znalostí a povolených pomůcek. Za Gymnázium BH v Nymburce se účastnily neuvěřitelně hned 4 týmy pod názvy GNBK 1,2,3 a GNBK OGs.

celý článek
18.02.2026

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce představuje nové propagační video, které vzniklo jako unikátní studentský projekt. Zapomeňte na strojené záběry - toto je autentická prohlídka školy, kterou pro vás připravili ti, kteří ji znají nejlépe - naši studenti.

celý článek