Gymnase Nymburk»Incoming events for 26.4.2024

Incoming events for 26.4.2024

Articles relevant for today

V Nymburce máme 15. nejlepšího středoškolského geografa v Česku

Matyáš Kubečka (6XA), mladý geograf a pravidelný účastník Zeměpisné olympiády se v letošním jejím 26. ročníku nakonec probojoval až do celostátního kola, kde se umístil na 15. příčce v kategorii D - střední škola. K jeho úspěchu mu blahopřejeme a připojujeme jeho zprávu pro představu, co vše takové republikové kolo ZeO obnáší.

🦉 Příval medailí z krajské přehlídky SOČ 2024 🦉

I v roce 2024 se počet medailových zisků ze středočeské krajské přehlídky SOČ v Kutné Hoře pro naši školu dá označit jako "příval". Z 20členné výpravy odjíždělo s medailemi 14 našich soutěžících. Takový byl výsledek dlouhodobého úsilí našich nadaných studentů. Pět z nich jistě a další tři možná se proto vypraví na celostátní přehlídku SOČ 2024 do Pardubic. Soček se na krajské přehlídce obhajovalo celkem 85 a z toho 20 bylo z naší školy (tj. 24 %). Ta si počtem prací i medailí opět udržela postavení v SOČ úplně nejúspěšnější školy v celém kraji.

Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.