Career day - setkání se zástupci VŠ Škoda Auto s rodiči

Již tuto středu se koná v prostorách školy akce s názvem Career day. Cílem je představit žákům a jejich rodičům možnosti studia na různých VŠ. Program pro studenty bude probíhat dopoledne během vyučování a večer od 18 hodin bude v učebně č. 7 v přízemí připraven program Vysoké školy Škoda Auto pro rodiče. Akce není určena v žádném případě jen pro rodiče žáků maturitního ročníku, ale informace jsou zajímavé i pro žáky rodičů celého vyššího gymnázia, jejichž děti mají nakročeno k technice. Těšíme se na vás!

.

Ing. Viktor Boháč

Absolvoval v roce 1921.

Narodil se 16. 10. 1904. V r. 1930 se oženil a měl dva syny a dceru. V r. 1936 se stal ředitelem lázní Velichovek a později ředitelem sanatoria v Dobříši.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 21 %

První železobetonový most

červenec 1903

V Přerově byl přes řeku Bečvu postaven první železobetonový most v Českých zemích.

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.