3. kolo Školní streetballové ligy a herní plán do konce soutěže

3. kolo nabídlo pouze 1 zápas, ve kterém nastoupil (nestárnoucí) tým Profesorů proti favorizovaným sextánům - Still better than Celtics. Profesoři ve složení (Raja, Koželská, Martínková, Bubeníková a Nedbal) sice jevili známky značné únavy již od 3. minuty zápasu, ale svými zkušenostmi drželi vedení až do předposlední minuty, kdy sextáni se slovy "Přece s nima neprohrajem" zvýšili již tak vysoké tempo, rotaci hráčů a hlavně zkvalitnili doskok, díky kterému nejen vyrovnali, ale v poslední minutě zápasu rozhodli o svém jednobodovém vítězství. Nezbývá než dodat SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM.

Herní plán - základní skupiny (do 20.6.) - prosím týmy, aby se vzájemně dohodly (vyzvedly zápis u M. Nedbala) a odehrály své zápasy v libovolném termínu. POZOR poslední den na odehrání zápasů základní skupiny je úterý 20.6. Neodehrané zápasy budou kontumovány ve prospěch týmu, který byl řádně připraven ke hře a soupeř se bez omluvy nedostavil. V takovém případu má vítěz 3b / tým postižený kontumací 0b. Čtvrtfinále (do 27.6.) - oficiální hrací den bude v pátek 23.6. od 14.10 hod., jinak opět dle dohody týmů. FINAL FOUR (29.6.) - vítězové čtvrtfinále + náhradní tým (nejlepší nepostupující tým - skóre všech odehraných zápasů - vítězství, příp. body)

Výsledky (tučně výsledky třetího dne)

Modrá skupina A

1. One Last Time - Nymburk Cavaliers 21:2 (Szita 13, Kolbaba 5, Kubát 3 x Pustý 2)

2. One Last Time - Greek Freak - utkání přerušeno pro zranění za stavu 7:6 (odehráno 7 minut)

3. Profesoři - Nymburk Cavaliers 14:9 (Nedbal 9, Poprová 4, Koželská 1 x Pustý 3, Strolený 3, Potměšil 2, Formánek 1)

4. S.B.T.C - Nymburk Cavaliers 20:1 (Uhlíř 5, Hora 4, Jisl 4, Růžička 3, Valenta 2, Drška 2 x Potměšil 1)

5. One Last Time - S.B.T.C 21:11 (Szita 12, Telvák 7, Kubát 2 x Valenta 6, Jisl 3, Uhlíř 2)

6. Profesoři - S.B.T.C 13:14 (Nedbal 9, Raja 2, Koželská 2 x Jisl 5, Uhlíř 4, Hora 3, Drška 2)