Sportovní dopoledne nižšího gymnázia na Vesláku
Ve středu 24. června 2026 strávili studenti nižšího gymnázia sportovní dopoledne v areálu Veslák. Tropické počasí sice prověřilo fyzickou kondici všech účastníků, ale zároveň přispělo k výborné atmosféře celé akce.
Na jednotlivých sportovištích probíhaly turnaje ve fotbalu, volejbalu, nohejbalu, basketbalu, brännballu i frisbee. Studenti si během dopoledne zasportovali, poměřili své síly se spolužáky a především si užili společně strávený čas mimo školní lavice.
Celá akce se nesla v duchu fair play, dobré nálady a aktivního pohybu. Přes vysoké teploty podali všichni účastníci obdivuhodné výkony a zaslouží si pochvalu za své nasazení.
Děkujeme všem studentům za účast a sportovní přístup. Velké poděkování patří také kolegyním z komise tělesné výchovy, které celé sportovní dopoledne připravily a organizačně zajistily.
M. Hrstka
foto - autor


