Neratovice - KK ve volejbalu SŠ

11.12.2012
Neratovice - KK ve volejbalu SŠ

V úterý 11. 12. 2012 se v Neratovicích konalo krajské kolo chlapeckého volejbalu. Tohoto turnaje se zúčastnilo 11 vítězných okresních družstev. Mezi startujícími se po několika letech objevili i kluci naší školy, kteří  chtěli potrápit své většinou „profesionální“ soupeře.

Zúčastněné týmy byly rozděleny do tří skupin. Skupina A byla pětičlenná, skupiny B a C tříčlenné - ve druhé fázi turnaje se spojily. Byli jsme nalosováni do skup. A, to zaručovalo nejméně 4 zápasy. Soupeřem nám byli hráči Příbrami, Kladna, Hořovic a Kutné Hory. Nejprve jsme po výborném výkonu prohráli 0:2 s extraligovou Příbramí, dále nám k výhře 2:0 s Hořovicemi stačil méně soustředěný výkon. Zápas s ligovým Kladnem se nepovedl - prohra 0:2 se čekala, ale ta pozornost, bojovnost, snaha… V posledním  boji s Kutnou Horou jsme opět 0:2 prohráli, ale výkon byl opět kvalitní.

Ve skupině jsme obsadili nepostupovou čtvrtou příčku, která nám zajistila celkově 7.-8. místo. O tento výsledek se zasloužili: Martin Keller, Vojta Oupický, Honza Mareš, Standa Eliška, Vít Čepelák, Tomáš Bohuslav a Bořek Vaněk.

Aktuální informace

28.09.2023

úterý 3/10 od 17:00 hod:

1PA - č. 7 - přízemí vlevo
1PB - č. 2 - přízemí vlevo
1A - č. 6 - přízemí vlevo
17.01.2023

Gymnázium BH zveřejňuje inspekční zprávu z komplexní inspekce, která proběhla na konci prosince 2022 a protokol z inspekce.

Významní absolventi

Milada McGrathová

Milada McGrathová (roz. Vencourová), televizní redaktorka, moderátorka a překladatelka, maturovala v roce 1987 ve třídě 4.B.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Anthracite Coal Commission Report

22. březen 1903

Theodore Roosevelt přikázal zveřejnit Anthracite Coal Commission Report, 

Nejčtenější

05.09.2023

Tradičně na začátku školního roku dostávají školy souhrnnou zprávu o výsledcích maturitních zkoušek, resp. o výsledcích společné části MZ. Ze zpráv, které školy obdrží, je možné vyčíst nejen výsledky vlastní školy, ale v její tabulkové části je možné nalézt i srovnání s ostatními školami v ČR.

 

 

S hrdostí sdělujeme, že naši maturanti v tomto srovnání obstáli opět na výbornou!

 

celý článek
05.09.2023

Školní rok 2023-2024 zahájen!

Tradičním shromážděním na nádvoří byl zahájen nový školní rok. Setkání tradičně připravil studentský parlament. V jeho průběhu noví studenti prim osmiletého studia a prvního ročníku čtyřletého studia otiskem ruky na svou třídní vlajku stvrdili příslušnost ke škole. Byli představeni noví učitelé a provozní zaměstnanci školy. Na shromáždění přivítali nové studenty ředitel školy Jiří Kuhn a zástupci parlamentu. 

 

celý článek
06.09.2023

Na Zlatou expedici jsme vyrazili opravdu brzy ráno v neděli 3. září. Ve vlaku do Prahy tedy seděli veselí lidé vracející se z nymburského posvícení a pak my - osm nevyspalých spolužáků s obrovskými brašnami na kolech a nadšením, že opravdu jedeme.

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.