DofEbufetík na vánoční akademii

DofEbufetík na vánoční akademii

Milí rodiče a studenti, o našem školním Dofebufetíku už jste možná slyšeli nebo četli. Na vánoční akademii máme v plánu prodávat cukroví, abyste mohli doma ochutnat i jiné druhy, než běžně pečete, nebo abyste měli v předvánočním stresu víc času na rodinu, místo zdlouhavého pečení.

Pokud máte zájem, můžete se na nás obrátit s konkrétní objednávkou. Veškeré dotazy nebo už objednávky nám prosím pište na email: dofe.gnbk@gmail.com . Na místě určitě budou vzorky k ochutnání, a i pár krabiček k zakoupení, ale bude se jednat pouze o omezený počet, takže pokud máte vážný zájem si už 3.prosince pochutnat na cukroví tak neváhejte a pište. Výtěžek z prodeje půjde opět na dobročinné účely. Moc děkujeme a těšíme se na vás.

Zobrazeno: 8176x

Aktuální informace

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Jiří Teper

Absolvoval v roce 1973.

Narodil se 14. 7. 1954 v Nymburce. Již v průběhu středoškolských studií začíná s pokusy o literární tvorbu.

Svět v roce založení školy

Frištenský mistrem Evropy

8. únor 1903

Český zápasník Gustav Frištenský porazil v Rotterdamu Dána Hanse Egeberga a stal se mistrem Evropy. 

Nejčtenější

16.01.2026

Bylo nebylo, 10.1. 2026 jsme vyrazili na poslední lyžák. Tentokrát jsme vyrazili ve složení oktáva A, pár chlapců ze septimy B a profesoři Hrstka a Weissová. S nimi se o naši pohodu staral ještě skvělý instruktor Dušan Kříž a manželé Michalcovi, kteří nám výborně vařili celý týden.

celý článek
11.01.2026

Druhá alumni beseda ve školním roce 2025/2026 se v Městské knihovně Nymburk uskuteční v pátek 23. ledna 2026 od 17.30 hodin. Naším hostem bude tentokrát diplomatka Mgr. Eva Kratochvílová. Beseda má titul: Bezpečnost - společná odpovědnost.

celý článek
09.01.2026

Ve čtvrtek 8.1. zavítala do školy naše absolventka Viktorie Antošová, která se studenty angličtiny a francouzštiny pohovořila o svých zkušenostech spobytem a studiem v zahraničí. 

 

celý článek