MASTER
Studium na VŠ ve Francii
V pátek 21.10.2016 navštívila naší školu zástupkyně organizace Campus France, paní Magali Gente, která studentům FRJ z oktávy a septim představila možnosti studia na VŠ ve Francii.
Možnost studia v USA
V pátek od 14:00 se v učebně č. 6 konala schůzka o možnosti studia v zahraničí. Jak bych jen začala… O studiu v zahraničí jsem vážně uvažovala už dřív, ale nemohla jsem si vybrat tu správnou cestu, kterou bych se chtěla vydat. Nevěděla jsem, koho oslovit, komu se svěřit. Dozvěděla jsem se o možnosti studia v Americe přes organizaci CCI, a tak jsem uvítala, že u nás na škole byla zorganizována schůzka o možnosti tohoto studia.
Schválení témat maturitních prací
Ředitel školy schválil maturitní témata a v souladu s vyhláškou č. 177/2009 Sb., o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitní zkouškou, § 15 odst 2) určil zadání jednotlivých maturitních prací. Ředitel školy dále na základě § 15 odst. 4) určil vedoucí maturitních prací v třídách 4A, 8OA, 8OB.
Natáčení debaty s Václavem Moravcem
19. října 2016 jsme my, jakožto studenti 6XA měli příležitost diskutovat s Václavem Moravcem na téma „Století strachu." Celá diskuze se natáčela a reportáž z ní bude možné vidět ve Fokusu Václava Moravce, diskusním pořadu České televize.


