Majáles je za námi!

Majáles je za námi!

V pátek 1. května se uskutečnil 8. ročník Majálesu, režírovaný Studentským parlamentem. Příjemná akce se nesla v duchu První republiky a i přes nepříznivé počasí se povedla. Přišlo se podívat mnoho návštěvníků, zahrálo mnoho okolních kapel. Už teď se můžete těšit na příští ročník. !

Velký dík patří také sponzorům, protože bez nich bychom nikdy nemohli zorganizovat takovouto akci. Poděkovat musíme také všem kapelám, které přijaly naše pozvání a zahrály na nymburském Majálesu. A samozřejmě ten největší dík patří všem dobrovolníkům, jenž pomáhali. Od předmajálesových příprav, přes stavbu všech stánků a pódia, pomoc při samotné organizaci 1. května až po úklid po skončení akce. Všem těmto děkujeme, že obětovali svůj volný čas a pomohli vytvořit nezapomenutelnou akci jakou je nymburský Majáles. 
Věříme, že i přes horší počasí nikdo nelitoval toho, že strávil páteční odpoledne v parku pod hradbami. A pro ty, kteří se letos, z jakýchkoliv důvodů, nemohli dostavit, mám už teď skvělou zprávu. Můžete se těšit na příští ročník Majálesu, který zaručeně bude tak povedený jako ten letošní, nebo i lepší.

FB parlamentu: https://goo.gl/W4zqgV

FB událost: https://goo.gl/kzq74f

Fotky z akce: https://goo.gl/Cgz8JJ

 

 

Zobrazeno: 7443x

Aktuální informace

26.06.2024

Během školních prázdnin je jako úřední den stanoveno pondělí od 9.00 do 11.00 hodin.

29.10.2023

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2022-2023

Významní absolventi

Mgr. Jana Smolíková

Mgr. Jana Smolíková, geografka, cestovatelka, polárnice a environmentalistka, která už třikrát v rámci vědeckého pobytu navštívila Antarktidu, maturovala na naší škole v roce 2001.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Finská ústava

15. duben 1903

Na příkaz ruského cara Mikuláše II. byla na tři roky pozastavena platnost finské ústavy. 

Nejčtenější

25.06.2024

Posádky dračích lodí našeho gymnázia zvítězily v obou kategoriích a díky zisku i celkového vítězství v poháru škol přiváží ZLATÝ HATTRICK.

celý článek
25.06.2024

Letos se hostitelským městem této prestižní soutěže staly ve dnech 21.-23. 6. 2024 Pardubice. Na její realizaci se podílely SPŠ elektrotechnická a VOŠ Pardubice ve spolupráci s Univerzitou Pardubice a Pardubickým krajem.

celý článek
27.06.2024

Pod záštitou vzdělávací organizace Agora CE se studenti výtvarné výchovy ze dvou tříd sext stali uličníky. Umělci, kteří jim zprostředkovávali půlroční projekt zaměřený na proměnu veřejného prostoru poblíž školy, byli Tomáš Roček, Filip Novák a za Agoru Tereza Konrádová.

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.