OK CHO 2024 foto 1

Články ze soutěží a přehlídek

Studenti 3. ročníku uspěli na Krajském kole SOČ!

Koncem března se na našem gymnáziu konalo školní kolo STŘEDOŠKOLSKÉ ODBORNÉ ČINNOSTI, do které se v letošním roce zapojili tři studenti ze třetího ročníku. Vzhledem k pravidlům soutěže SOČ bylo možné, aby obě práce („Crohnova choroba a informovanost o ní mezi studenty středních škol“ od Nikoly Soukupové a „Život s diabetes mellitus“ od Nikoly Kotršálové a Petra Pokorného) postoupily do dalšího kola a bojovaly o co možná nejlepší umístění na krajské přehlídce nejlepších prací. Krajské kolo se letos konalo 30. 4. 2013 v Kladně. Hostitelem této přehlídky byla Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie.

Celý článek

Fyzikální duet

Fyzikální duet je soutěž pro aktivní fyzikální duše...

Celý článek

Juniorský maraton - krajské kolo

Naše desetičlenná štafeta ve složení: Jan Zahrádka – 6XB, Jan Mareš – 7MA, Anežka Nováková, Katka Procházková, Radek Kovač - 2A, Martin Labuta – 3A, Tereza Javůrková, Pepa Hašek, Matěj Hrouda – 4KA a Jakub Vojáček – 6XA, úspěšně reprezentovala školu v krajském kole Juniorského maratonu v Kutné Hoře a obsadila 2. místo ze 12 zúčastněných týmů.

Celý článek

Krajské kolo Zeměpisné olympiády 2012/2013

V krajském kole ZeO 2012/2013 ve čtvrtek 11. dubna 2013 Gymnázium Nymburk reprezentovali tři studenti. V kategorii C (tercie a kvarty, 8. a 9. ročníky ZŠ) se na 15. místě v kraji umístil František Zajíc z 4KB. V kategorii D (střední školy) obsadili Tomáš Vančura z 8OB a Ondřej Šmíd ze 4A 18. a 20. pozici.

Celý článek

Skvělý úspěch Terezy Pěničkové

Dnes se v Praze konalo republikové kolo Konverzační soutěže ve francouzštině. Naše škola měla mezi účastníky jednu zástupkyni - Terezu Pěničkovou z 4KA. Tereza ve své kategorii obsadila skvělé druhé místo, za což jí náleží veliká gratulace! Zárověň se patří poděkovat panu profesoru Kotyzovi za přístup, kterým Terezu dokáže motivovat. Takže gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Plavecko-běžecký pohár přál Agátě Čechové i Davidu Nollovi!

Ve středu 24. 4. 2013 pořádal Dům dětí a mládeže Nymburk již 12. ročník okresního kola Plavecko-běžeckého poháru. Závod byl organizován pod záštitou Středočeského kraje a jeho smyslem je podpora tělovýchovy dětí a mládeže.

Celý článek
<předchozí 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 85 další >

Aktuální informace

26.06.2024

Během školních prázdnin je jako úřední den stanoveno pondělí od 9.00 do 11.00 hodin.

29.10.2023

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2022-2023

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1956.

Narodil se 23.1 1939. Absolvoval Fakultu strojního inženýrství ČVUT v Praze. Během studia byl pedagogickým asistentem.