Hodnotící komise (M. Machurka, E. Oupická, M. Soukup)

Články ze soutěží a přehlídek

Okresní přebor ve stolním tenisu chlapců

07.10.2011

V pátek 7.10.2011 se v Poděbradech v prostorách DDM uskutečnil další ročník okresního přeboru ve stolním tenisu chlapců – kategorie VI.B. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev, která se střetla systémem "každý s každým".

Celý článek

Celostátní finále soutěže EUROREBUS 2010/2011

06.06.2011

Celostátní finále 16. ročníku zeměpisné soutěže EUROREBUS proběhlo v pondělí 6. 6. 2011 v sídle TOP HOTELU Praha. Stříbrný tým třídy 4A z KK soutěže EUROREBUS ve složení Jana Kinclová, Adam Krajčí a Václav Mikula vybojoval v celostátním finále tentokrát 16. místo mezi všemi třídami z ČR v kategorii SŠ. (Na expedici EUROREBUS se tedy, bohužel, potřetí za sebou již nevypraví.) V celostátním finále soutěže jednotlivců obsadil Adam Krajčí ze 4A, vítěz KK EUROREBUSu 30. 3. 2011, 12. místo mezi všemi středoškoláky v republice (kompletní výsledkové listiny jsou dostupné níže). Všem reprezentantům školy děkujeme za jejich úsilí a blahopřejeme k dosaženému úspěchu.

Celý článek

Výtvarná soutěž „A proč je platýz placatý?“

14.05.2011

Ve škole jsme malovali na téma „A proč je platýz placatý?“ do soutěže Polského institutu. Moje malba se umístila, a proto jsem se se svou sestrou vydala v sobotu 14. 5. 2011 do Prahy na  17. mezinárodní  knižní veletrh „ Svět knihy “.

Celý článek

Úspěch v krajském kole chemické olympiády

07.05.2011

Dne 7. 5. 2011  se konalo krajské kolo 47. ročníku chemické olympiády v kategorii B v Praze.

Naše škola na tuto akci vyslala dva studenty 3. ročníku vyššího Gymnázia Nymburk, kteří v tvrdém konkurenčním boji obsadili: 1. místo Jakub Kubečka (18) a krásné 4. místo Daniel Gromada (18).

Celý článek

Matematické soutěže školního roku 2010/11

Každým rokem se naši studenti zúčastňují i matematických soutěží. Ani v tomto školním roce tomu nebylo jinak. Proběhly  soutěže:  MATEMATICKÝ  KLOKAN, PYTHAGORIÁDA, MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA, LOGICKÁ OLYMPIÁDA a korespondenční soutěž  JÁMA LVOVÁ.

Celý článek

Krajské kolo fyzikální olympiády

Úspěšně, nicméně bez postupu do celostátního kola soutěže, absolvovali studenti Gymnázia Nymburk krajské kolo fyzikální olympiády, které se konalo v letošním školním roce v Mladé Boleslavi. Školu reprezentoval Jakub Kubečka, který řešil úlohy v kategorii B a celkově se umístil na 5. místě, a Josef Koláčný s Jiřím Součkem, kteří oba startovali v kategorii D. Jirka Souček obsadil velmi pěkné 6. místo a Josef Koláčný skončil na 8. místě.

Ke stažení
ikonaFO - diplomy
<předchozí 1 ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 další >

Aktuální informace

26.06.2024

Během školních prázdnin je jako úřední den stanoveno pondělí od 9.00 do 11.00 hodin.