Třídy a studenti školy 

Školní rok 2023 - 2024

 

V naší škole studuje v současné době ve 20 třídách 604 studentů.

 

1.A

Třídní učitel
Mgr. Lipták Lukáš
zástupce tř. učitele

Mgr. Machurka Martin
kmenová učebna
77

 

Benda Matyáš

Boháčková Markéta
Buřvalová Ema
Čechová Adéla
Farkašová Anna
Francová Ester Elizabeta
Havlina Vojtěch
Hettner Adam
Hodek Martin
Hradilová Tereza
Hrdličková Marie
Charvát Václav
Jandová Tereza
Knapík Filip
Kostka Petr
Křížová Tereza

Kupcová Kristýna
Martínek Adam
Mikušová Natália
Mizera Martin
Mojžíšová Michaela
Mrázek Adam

Myrhorodská Viktoria
Peichl Jakub
Radilová Karolína
Semrádová Eliška
Svěcená Lucie
Širancová Aneta
Tomášková Jolana
Vácha Josef
Valtrová Linda
Zenkner Jan

celkem ve třídě: 32
chlapců: 13
dívek: 19 

2.A

Třídní učitel
Mgr. Svěcená Eva
zástupce tř. učitele

Mgr. Dršková - Součková Marcela
kmenová učebna
78

 

Barešová Tereza
Bartoš Karel
Bodnárová Anežka
Drábková Ema
Ehl Tadeáš
Florianová Tereza

Hampacherová Sára
Heerink Sofie
Homolová Anna
Honcharenko Iryna
Jelínek Max
Kadeřábková Aneta
Krejčíková Natálie
Ledroit Marc
Mach Jan
Malík Jakub
Najman Jakub
Novák Jan
Nováková Adéla
Pavlíček Richard
Plaček Adam
Pokorný Tadeáš
Příbramská Anežka
Skokan Petr
Steinmetzová Kristina
Šesták Vít
Turek Vojtěch
Vodrážka Jakub
Zajíc Jakub
Zdeňková Zuzana
Zeman Martin


celkem ve třídě: 31
chlapců: 17
dívek: 14

3.A

Třídní učitel
Mgr. Koreňová Romana
zástupce tř. učitele

Mgr. Karásek Tomáš
kmenová učebna
39

 

Benešová Adriana
Černý Michal
Danešová Sofie
Dobrkovská Nikola
Dobrovodská Daniela
Dvořáková Karolína
Franěk Mikoláš
Gevorkyan Arsen
Hanke Magdalena
Havlinová Adéla
Heijne Charlotte Magdalena
Hrubešová Barbora
Janeček Josef
Jirásková Alžběta
Jirásková Kateřina
Karamon Hynek
Kočiš Kristián
Křížová Karolína
Křížová Nela
Kubiš Daniel
Lokes Sebastián
Menšíková Magdalena
Mihalíková Karolína
Palovčík Oskar
Skalský Daniel
Smejkalová Tereza
Szecsenyi Vít
Tichá Zora

Vrbica Vilém
Williams Katherine Rose
Zemanová Veronika

celkem ve třídě: 31
chlapců: 12
dívek: 19

4.A

Třídní učitel
RNDr. Miluše Švehlová
zástupce tř. učitele

Mgr. Otradovský Petr
kmenová učebna
7

 

Aubrechtová Karolína
Balaš Sebastian

Bílková Alena Eva

Čížková Kateřina
Chalupa Václav
Jančík Martin
Janečková Lucie

Kováčik Peter

Křížová Štěpánka
Kvíz Daniel
Ledroit Barbara
Lišková Ella

Machová Michaela
Mašek Tomáš
Melich Luděk
Němec Filip
Píšová Zuzana
Randa Jakub
Richterová Zdena
Roskovec Pavel
Slováková Barbora
Širanec Maddy
Techlovský Matěj
Tomášek Matěj
Truhlář Jaroslav
Vaňková Michaela
Veselá Karolína
Višňovský Jakub
Višňovský Juraj
Višňovský Martin
Vocásková Michaela
Vyhnanovská Adéla

celkem ve třídě: 32
chlapců: 16
dívek: 16

prima A

Třídní učitel
Mgr. Hornová Eliška
zástupce tř. učitele

Martínková Vladimíra
kmenová učebna
73

 

Adamovič Alex
Cimlová Thea
Čanda Vojtěch
Da Silva Ines Maria
Ernest Brown Benjamin
Formánková Karla
Fukalová Ema
Hanelová Klára
Havránková Sofie
Hejnová Kateřina
Hodek Roman
Hubáčková Marie
Kovář Adam Ignác
Kubešová Valerie
Malá Alžběta
Netíková Eliška
Pivoňková Alžběta
Protiva Dominik
Senohrábková Alžběta
Spudichová Anna
Stránská Valerie
Stránská Vlasta
Švejnohová Julie
Taxová Tereza
Tomči Ema
Vandasová Ráchel
Vavřina Florián
Zachariášová Adriana
Zemanová Barbora Ella
Znamenáčková Johana

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 7
dívek: 23

prima B

 Třídní učitel

Mgr. Rajová Šárka
zástupce tř. učitele
 

Mgr. Flesarová Monika
kmenová učebna
71

 

Dočekal Velen
Dvořák Antonín Hugo
Fulínová Klára
Grešlová Gabriela
Haluška Šimon
Havlasová Barbora
Hejná Eliška
Jáchym Jakub
Jeřábková Emma
Karcol Jakub
Kořínková Emma
Kramule Tadeáš
Krížková Veronika
Kříž Hubert
Kučera Matyáš
Kvasnička Filip
Merhout Antonín
Němcová Anna
Nentvich Marek
Peroutková Kristýna
Ptáčník Dalibor
Rovira Quevedo Joel
Růžička David
Stepanovich Ilya
Šíma Dominik
Tomášek Ondřej
Vondrák Libor
Vrbacká Karolína
Zeman Vít
Zemanová Karolína

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 19
dívek: 11

sekunda A

Třídní učitel

Mgr. Mokrý Michal

zástupce tř. učitele
Mgr. Havlinová Lenka
kmenová učebna

68

 

 Beran Mikuláš
Blažek Petr

Černý Jakub
Fussová Hermína
Havlíček Viktor
Helbichová Laura
Hérová Ema
Hronek Šimon
Chaloupka Melichar
Jedlička Marek
Jedlík Tobiáš
Končický Vojtěch

Kotyk Aron
Král Jakub
Kubartová Zita
Laštovičková Aneta
Lounová Alice
Makovička Ondřej
Marek Vojtěch
Ocelák Lukáš
Říha Daniel
Sedlatá Vendula
Schönová Alice
Schytil Lukáš
Součková Adéla
Svobodová Barbora
Štěpánová Monika
Vaňáček Jan
Vít Samuel
Zeman Jan
Žirovnický Štěpán


celkem ve třídě: 31
chlapců: 21
dívek: 10

sekunda B

Třídní učitel
Mgr. Prokešová Lucie
zástupce tř. učitele

Mgr. Černá Alena
kmenová učebna

38

 

Bláhová Ester
Cimrmannová Agáta
Davídek Filip
Ďurišová Dorota
Fojtů Kateryna
Halaška Filip
Hejdrych Vilém
Hladíková Barbora
Hrádek Jakub
Husák Vojtěch
Jandík Mikuláš
Kalný Daniel
Kašparová Magdalena
Kokstein Maxmilián
Kotyková Rebeka
Křížová Markéta
Křížová Viktorie
Kudláček Šimon
Lounek Alexandr

Ludvíková Simona
Mandysová Johana
Marková Kateřina
Nováková Viktorka
Prokop Matyáš
Pustá Ivana
Svatoň Vojtěch
Svěcený Jakub

Škopík Adam

Toman Marek
Valentová Markéta
Zelenková Adéla
Zelinková Ema

celkem ve třídě: 32
chlapců: 12
dívek: 20

tercie A

Třídní učitel
Mgr. Bursová Renata
zástupce tř. učitele

Mgr. Lašová Renata

kmenová učebna

88

 

Adamovič Andreas
Barešová Kateřina
Blažková Anna
Busta Samuel
Čermáková Nora
Dort Kryštof
Duchoslavová Terezie
Ezr Tomáš
Garayová Hana
Gromeš David
Gromešová Eliška
Haasová Anna
Hanel Vojtěch
Havlíková Eliana
Horáková Jana
Chodymčuková Sofie
Kašparová Linda
Kraj Filip
Magadová Klára
Mezlíková Julie

Pilařová Veronika
Rymarczyk Ondřej
Smetanová Sára
Škoch Šimon
Tax Kryštof
Tomešová Karolína
Vorlíčková Marie
Všetečka Michal
Zavadilová Marie

 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 11
dívek: 18

tercie B

Třídní učitel
Mgr. Plaňanská Vlasta
zástupce tř. učitele

Mgr. Plechlová Tereza
kmenová učebna

22

 

Beierová Lucie
Boháč Adam
Dohnal Aleš
Doucha Marek
Dvořák Vojtěch
Hosnedl Mikuláš
Jandík Štěpán
Kammová Kateřina
Komárek Alex
Koreň Vilém
Křížová Kateřina
Kubečka Jonáš
Kubíčková Alžběta

Kubienová Klaudie
Kutil Lukáš
Michl Vítek
Nedoma Oliver
Pačesný Eliáš
Plačková Tereza
Schorný František
Slavík Adam
Smeták Jakub
Stefaniv Vladislav
Stöckelová Eliška
Šída Štěpán
Štorková Aneta
Švejnohová Marie
Tejkalová Aneta
Topenčík Bruno
Zbejvalová Zuzana
Zbýňová Stela

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 19
dívek: 12

kvarta A

Třídní učitel
Krejčíková Miloslava
zástupce tř. učitele

Mgr. Hubáčková Tereza
kmenová učebna

62

 

Andrejsová Zuzana
Cigánik Martin Tadeáš
Čáslavská Sára Lili
Čenská Barbora
Hausenblasová Lucie
Hronek Kryštof
Jalovecký Jáchym
Jaroš Marek
Jarošová Veronika
Kabeláč Tobiáš
Kašparová Adéla
Klazarová Petra
Kropáček Timotej Gregor
Křížová Anna
Litovová Anna
Němcová Bára
Ocelák David
Parsch Marek
Pomšárová Nikola
Prokešová Johana
Šlajer Albert

Tlaskal Tobiáš
Tomášek Jan
Uhlář Matěj
Vacková Karla
Vokáčová Veronika
Williams David
Záveský Jiří
Záveský Jaroslav
Zelený Šimon
Žirovnický Jan

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 16
dívek: 15 

kvarta B

Třídní učitel

Mgr. Raja Marek
zástupce tř. učitele
Mgr. Fraňková Klára
kmenová učebna

66

 

Botková Veronika
Burkovska Darja
Čapková Josefína
Davídek Kryštof
Engelthalerová Šárka

Hanke Šimon

Híře David
Klírová Anna
Kocmanová Viktorie
Král Vojtěch
Křenek David
Kubálek Filip
Kučera Jan
Lipenský Viktor
Malík Tomáš
Mandysová Tereza
Matuška Jonáš
Melich Michal
Motyčková Nela
Nekovářová Denisa
Osifová Julie
Plaček Petr
Plechlová Sofia
Pop Vincent
Pustá Soňa
Sobíšek Petr
Soltan Samuel
Špinarová Alice
Urban Šimon
Vondráková Zuzana
Weber Matyáš

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 17
dívek: 14

kvinta A

 

Třídní učitel
Mgr. Netopilíková Michaela
zástupce tř. učitele

PaedDr. Hantonová Helelna
kmenová učebna
51

 

Beier Martin
Boháč Radek
Brabcová Lucie
Brožová Anna
Čermák Adam
Dobiášová Kateřina
Fraňková Alžběta
Galuščáková Klára
Garay Jaroslav

Halaška Lukáš
Hérová Anna
Holeček Jakub
Horáková Klaudie
Hrušková Monika
Jedličková Magdalena
Kopecká Veronika
Krátká Kateřina

Krejčíková Eliška
Křenková Anežka
Luňáček Šimon
Marhoulová Kateřina
Merhoutová Alžběta
Mikulecký Jakub

Nosek Václav
Petřeková Žofie
Prchalová Alena
Prouza Otakar
Schytil Tomáš
Zemanová Anežka
Znamenáčková Anna
Žejdlík David

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 12
dívek: 19

kvinta B

Třídní učitel

Mgr. Kolbábek Martin
zástupce tř. učitele

Mgr. Soukup Miroslav
kmenová učebna
77

 

Bárta Pavel
Boubínová Adéla

Buchar Štěpán
Burianová Adéla
Česáková Elena
Dagne Emnet
Fišerová Ema
Hejdrych Marek
Hercík David Richard
Hířová Anna
Horák Kryštof
Kosmálová Michaela
Koubínová Anna

Kratochvílová Lucie
Kutil Filip
Lašmanský Richard
Nedoma Edgar
Nosál Jan
Nosek Filip

Nikodým Ondřej
Rambousek Matěj
Rudzanová Cecílie
Saran Josef
Soulek Štěpán
Soulková Viktorie

Stanko Thomas
Šos Radek
Vodenka Mikuláš
Zabák Oskar
Zelenková Tereza

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 17
dívek: 13

sexta A

 

 Třídní učitel
Mgr. Kotyza Pavel
zástupce tř. učitele

Mgr. Haníková Svatava
kmenová učebna
42

 

Andrejsová Anna

Busta Šimon
Cafourková Klára

Čáslavský Kryštof
Engelthaler Kryštof
Franková Viktorie
Gromešová Alžběta
Havelková Elena
Hendrychová Anna

Hladíková Tereza
Hochman Jan
Horňák Štěpán
Hubáčková Anna
Končický Teodor

Kopsa Jan
Kotyková Tamara
Kovářová Ester
Kubečka Matyáš

Müllerová Markéta
Pozlerová Lucie
Slabý Filip
Studnická Klára
Šafaříková Nella
Šebela Jakub

Škaroupková Karolína
Škochová Alice
Švejnoha František
Terš Michal
Veselá Nela

 celkem ve třídě: 29
chlapců: 12
dívek: 17

 

sexta B

 

Třídní učitel

Mgr. Drlíková Lucie
zástupce tř. učitele

Mgr. Oupická Eva
kmenová učebna
2

 

Bendl David
Beneš Adam
Buřič Jan
Čiháková Jana
Dohnalová Blanka
Dvořáková Lenka
Ezrová Hana
Farková Aneta
Holas David
Holzner Jonáš
Jakubcová Kateřina
Kopeček Jan
Košťálová Veronika

Litov Martin

Marková Anežka
Matoušek Jakub
Matušková Nela
Michelčík Adam
Mrozková Ema
Müllerová Kateřina
Němcová Jana
Němcová Nela
Pavlovič Jan
Valentová Žaneta
Vohralík Denis
Votočková Kamila
Zach Štěpán Samuel

Zakrevskaya Sofiya

 

celkem ve třídě: 28
chlapců: 12
dívek: 16

septima A

 

Třídní učitel

Ing. Rossi Michael
zástupce tř. učitele

Mgr. Suchánková Blanka
kmenová učebna
28

 

Brynych Vilém
Ďurišová Markéta
Fijala Šimon
Fojtík Jiří
Fukalová Sofie
Gros Patrik
Hlávka Michal
Hofmanová Luisa Anna
Jedličková Klára
Jeřábková Anna
Klazarová Zuzana
Kovářová Veronika
Kramešová Marie
Krejzarová Zuzana
Lojková Ema
Nejmanová Emma

Pokorná Zuzana

Pospíchal Martin

Prediger Jiří
Rufer Tomáš
Řehák Josef
Schwarzová Eliška
Šáfr Vojtěch
Šubrta Michal
Šumpík Ondřej
Vokáčová Eliška
Vydra Lukáš
Zdvořilý Matěj
Zenkl Petr

 

 celkem ve třídě: 29

chlapců: 15
dívek: 14

septima B


Třídní učitel

Mgr. Mlázovská Radka
zástupce tř. učitele

Mgr. Hrstka Michal
kmenová učebna
67

 

Baran Vitalii
Březina Jan
Černá Lucie

Dittrich Richard

Fiedler Matyáš

Fiedlerová Eliška
Fraňková Antonie
Grešulová Anna
Grusová Filippa
Kasíková Michaela

Klír Štěpán
Komárek Jan
Komora Pavel
Kratochvíl Tomáš
Křenek Martin
Kyzivátová Darja
Malá Agáta
Matůš Jonáš
Mrázková Kateřina
Pacourková Barbora

Petřeková Markéta
Radilová Adéla
Slovák Miroslav
Šídová Barbora
Šmíd Ondřej
Válková Bára
Viniklář Sebastian
Zatloukal Matěj
Zedník Tomáš
Zumr Václav

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 16
dívek: 14 

oktáva A

Třídní učitel
Mgr. Kolbabová Vladimíra

zástupce tř. učitele

Mgr. Rosůlková Daniela
kmenová učebna

6

 

Boška Bartoloměj
Brožová Pavla
Bucharová Leontýna
Elišková Magdaléna

Chýňavová Agáta

Jakl Marek
Jankovská Věra
Janota Jonáš
Klíma Ondřej
Košátko Marek
Lukášek Martin
Marhoulová Anežka

Nehrych Elvira
Nováková Šárka
Novotná Eliška
Pelant Lukáš
Pešek Adam Richard
Pokorná Zuzana
Reisiegelová Lucie
Ryglová Anna

Schevchenko Kateryna
Šťastná Karolína
Tomešová Michaela
Vodenka Jáchym
Vonášek Jan - Jakub

 

celkem ve třídě: 26
chlapců: 10
dívek: 16

oktáva B

Třídní učitel
Mgr. Barančík Tomáš

zástupce tř. učitele

Mgr. Nedbal Martin
kmenová učebna

52

 

Berná Zuzana
Brablc Tadeáš
Čihák Radek

Fábin František

Fidler Matyáš
Frolda Tadeáš
Fuss Eduard
Jakubal Jan
Klír Jan
Koníř Ondřej
Kopeček David
Kotyková Teodora
Král Štěpán
Kubát Matyáš
Luňáček Matyáš
Marková Alžběta

Ndzahabato Natálie

Ouředník Jakub

Pecháčková Adéla

Pechová Barbora
Plechlová Natálie
Poupová Elena
Serbusová Světluše
Střítežský Jan
Šilhánová Karolína

Toman Aleš
Vejtruba Matyáš
Závůrková Kateřina

 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 18
dívek: 11 

 

 

Aktuální informace

23.02.2024

Beseda s absolventem v Městské knihovně Nymburk 29. 2. 2024 od 17.30 hodin s tématem: Moderní archeologie

31.01.2024

Ředitel školy zveřejňuje 31.1. kritéria přijetí na školní rok 2024-25 do 1. ročníku:

Celý článek
24.11.2023

MŠMT spustilo informační portál k přijímacímu řízení na SŠ.

29.10.2023

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2022-2023

Významní absolventi

Absolvovala v roce 1941 s rodným příjmením Leišová.

Narodila se 19. 1. 1922 ve Všejanech a zemřela v r. 1985 v Praze.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Železnice z Berlína do Bagdádu

6. březen 1903

Vysoká porta (= vláda Osmanské říše) a Anatolská železniční společnost podepsaly smlouvu o stavbě tzv. bagdádské železnice. 

Nejčtenější

31.01.2024

Ředitel školy zveřejňuje 31.1. kritéria přijetí na školní rok 2024-25 do 1. ročníku:

celý článek
05.02.2024

V pátek 26. ledna 2024 se konala každoroční bronzovo-stříbrná DofE ceremonie v galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře. V letošním roce se zúčastnilo 14 studentů, kteří úspěšně dokončili bronzovou úroveň a 23 studentů se splněnou stříbrnou úrovní. 

 

celý článek
03.02.2024

Ve čtvrtek 1. února jsme na schůzce Klubu moderní historie přivítali velice vzácného hosta. Se členy klubu přijel besedovat spisovatel, knihkupec, nakladatel a milovník historie, pan Jiří Padevět. S ohledem na okruh zájmu pana Padevěta a náplň činnosti klubu bylo téma besedy zřejmé, život ve dvou totalitách.

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.